Zapraszamy również do odwiedzenia strony Fundacji Syloe, której głównym celem jest gromadzenie beneficjentów -osoby chore, niepełnosprawne, potrzebujące, oraz osób dobrej woli, chcących wspomóc leczenie, rehabilitację czy codzienne życie podopiecznych naszej organizacji. Rejestrując się w bazie podopiecznych można uzyskać wsparcie w postaci darmowego wypożyczenia lub otrzymania sprzętu medycznego czy pomocy finansowej na leczenie lub rehabilitację.
Czasem potrzeba tak niewiele, aby wywołać uśmiech na twarzy człowieka, dać mu radość, spełnić marzenia…

Fundacja Syloe to internetowa baza potrzebujących, ofiarodawców i sponsorów z całej Polski. Każdy, nawet najmniejszy dar od sponsorów na rzecz będących w potrzebie wystawia w sklepie internetowym.

Każdy beneficjent, który zwraca się do Fundacji, może liczyć na wsparcie! Pozytywna weryfikacja kandydata sprawia, że zostaje on natychmiast umieszczony w bazie potrzebujących. Dodatkowo każdy z nich otrzymuje
własną podstronę w ramach serwisu Syloe.org,
pełniącą funkcję informacyjną, a także wpis na mapie Polski.

Fundacja z nadzieją patrzy w przyszłość, bo dzięki Państwu wierzy, że uda się zmienić świat, świat potrzebujących. Skontaktuj się mailowo – info@syloe.org lub pod numerem telefonu: 32 308 60 07.